Revita Direct

650 ден

Revita Direct®, прашок за дирекна орална употреба на база на матичен млеч и витамин Ц, со вкус на портокал.

Погоден за:

  • брзо враќање на енергијата,
  • дијабетичари,
  • за патувања,
  • за состаноци

Нема на залиха

Категорија: Шифра:3457

Состав

Активни компоненти – матичен млеч и Ц витамин.

Употреба

Содржината на кесичката се растопува во уста и се проголтува. Препорачаната дневна доза е 1-3 кесички.

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први кои ќе даде оценка за “Revita Direct”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *