Revita Orange Forte

600 ден до 2,570 ден

Revita Orange Forte® е диететски производ на база на матичен млеч. Содржи три пати повеќе матичен млеч за зголемена отпорност и побрзо опоравување на организмот. Ароматизиран со природна арома на портокал,  збогатена со витамин Ц и природна боја бета-каротен.

Наменета е за:

  • зајакнување на имунитетот,
  • зголемена отпорност на стрес,
  • за деца,
  • за спортисти,
  • за луѓе изложњни на зголемен психо-физички напор,
  • како и за лица кои работат и живеат во загадена средина.

 

избриши
SKU: не се применув Категорија: Шифра:3450

Состав

Активни компоненти – матичен млеч и Ц витамин.

Употреба

Две кафени лажички (12гр) се раствораат во 200 мл вода. Се користи сува неметална лажица. Се препорачува 2-3 чаши на ден во зависност од потребите на организмот и возраста.

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први кои ќе даде оценка за “Revita Orange Forte”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *